Dvere

Plastové dvere

Eforte

Všetky plastové dvere Eforte sú konštruované s vysokým dôrazom na čo najlepšiu tepelnú izoláciu. Päťkomorové profily Eforte sú sa hodia pre pasívne domy a všade tam, kde je úspora energie prioritou. Vďaka bezpečnostným prvkom, ktoré ich robia dolnými voči vlámaniu a poškodeniu zaistia aj bezpečnosť vašej domácnosti.

Prestupnosť tepla: 0.92 Tesnenia: 2 Počet komôr: 6/5

 

Prestige

Dverové profily Prestige sú vhodné ako vchodové dvere v zateplených domoch. Sú vybavené prvkami, ktoré zabezpečujú ich schopnosť odolávať vlámaniu, či poškodeniu. Vďaka tomu,že je tento systém päťkomorový sa vyznačuje veľmi dobrými vlastnosťami tepelnej izolácie. Výrobcom testovaná odolnosť je 100 000 zavretí, čo znamená približne 20 rokov používania.

Prestupnosť tepla: 0.99 Tesnenia: 2 Počet komôr: 5 

Hliníkové dvere

Star

Hliníkové dvere Star sa vyznačujú dlhou životnosťou a farebnou stálosťou. U tohto systému bol kladený dôraz na dizajn a tepelnoizolačné vlastnosti. Vďaka prerušeniu tepelného mostu o šírke 45mm je vhodný aj do pasívnych a nízkoenergetických domov.

Prestupnosť tepla: 0.96 Prerušenie tepelného mostu: 45mm
Vyplnené izolačnou penou

Superial

Systém Superial má prerušenie tepelného mostu o šírke 34mm vďaka čomu má výborné tepelnoizolačné
vlastnosti. Výplň izolačnou penou a izolačné trojsklo tieto vlastnosti ešte viac zlepšuje. Systém Superial v spojení s rozsiahlou ponukou izolačných skiel sa postarajú o pohodu v chladnom počasí rovnako ako aj o šertenie nákladov na bývanie.

Prestupnosť tepla: 1.0 Prerušenie tepelného mostu: 34mm
Vyplnené izolačnou penou

Terasové dvere

prestige-hst

Prestige HST/PVC

Zdvižno posuvné dvere Prestige HST sú konštruované tak, aby spĺňali vyššie nároky na tepelnú izoláciu domu. Tepelnoizolačné vlastnosti plastového profilu Prestige HST a široká ponuka izolačných skiel sa postarajú o pohodu v chladných dňoch. Prestige HST sú tou najlepšou voľbou nielen pre nízkoenergetické ale tiež pre štandardné rodinné domy.

Prestupnosť tepla: 1.1 Tesnenia: 2 Počet komôr: 5 

ultraglide-hst

Ultraglide HST/ALU

Elegancia a funkčnosť zdvižno posuvných dverí Ultaglide HST príjemne prekvapí nejedného náročného užívateľa. Spojenie vysoko kvalitného hliníkového systému so širokou ponukou izolačných skiel umožní dosiahnuť veľmi dobré tepelnoizolačné vlastnosti a zároveň elegantne prepojiť interiér s exteriérom

Prestupnosť tepla: 1.1 Kovanie GU-934 Maximálne rozmery:6.9x3m