Dvere

Plastové dvere

Každé plastové dvere Smart sú konštruované tak, aby spĺňali tie najvyššie nároky na tepelnú izoláciu domu. Spojenie vysoko kvalitného systému so širokou ponukou izolačných skiel a dverných výplní sa postará nielen o pohodu v chladných dňoch, ale aj o šetrenie nákladov na Vaše bývanie. Pre zvýšenie tepelno izolačných vlastností dverového systému je v konštrukcii dverového rámu použitý prah s prerušeným tepelným mostom o výške 19 mm. Tento prah spĺňa požiadavky pre tzv. bezbariérový vstup.

Prestupnosť tepla: 0.84 Tesnenia: 2 Počet komôr: 5

 

Výborným riešením pre novostavby s pasívnym charakterom sú práve dvere Harmony so všetkými svojimi energetickými a dizajnovými výhodami. Pre zvýšenie tepelno izolačných vlastností dverového systému je v konštrukcii dverového rámu použitý prah s prerušeným tepelným mostom o výške 19 mm. Tento prah spĺňa požiadavky pre tzv. bezbariérový vstup. Profil Harmony je vynikajúcim kompromisom pre každý projekt. Vďaka svojim vlastnostiam teda spĺňa podmienky pre pasívne stavby.

Prestupnosť tepla: 0.79 Tesnenia: 3 Počet komôr: 6 

Hliníkové dvere

Star

Hliníkové dvere Star sa vyznačujú dlhou životnosťou a farebnou stálosťou. U tohto systému bol kladený dôraz na dizajn a tepelnoizolačné vlastnosti. Vďaka prerušeniu tepelného mostu o šírke 45mm je vhodný aj do pasívnych a nízkoenergetických domov.

Prestupnosť tepla: 0.96 Prerušenie tepelného mostu: 45mm
Vyplnené izolačnou penou

Superial

Systém Superial má prerušenie tepelného mostu o šírke 34mm vďaka čomu má výborné tepelnoizolačné
vlastnosti. Výplň izolačnou penou a izolačné trojsklo tieto vlastnosti ešte viac zlepšuje. Systém Superial v spojení s rozsiahlou ponukou izolačných skiel sa postarajú o pohodu v chladnom počasí rovnako ako aj o šertenie nákladov na bývanie.

Prestupnosť tepla: 1.0 Prerušenie tepelného mostu: 34mm
Vyplnené izolačnou penou

Terasové dvere

prestige-hst

Prestige HST/PVC

Zdvižno posuvné dvere Prestige HST sú konštruované tak, aby spĺňali vyššie nároky na tepelnú izoláciu domu. Tepelnoizolačné vlastnosti plastového profilu Prestige HST a široká ponuka izolačných skiel sa postarajú o pohodu v chladných dňoch. Prestige HST sú tou najlepšou voľbou nielen pre nízkoenergetické ale tiež pre štandardné rodinné domy.

Prestupnosť tepla: 1.1 Tesnenia: 2 Počet komôr: 5 

ultraglide-hst

Ultraglide HST/ALU

Elegancia a funkčnosť zdvižno posuvných dverí Ultaglide HST príjemne prekvapí nejedného náročného užívateľa. Spojenie vysoko kvalitného hliníkového systému so širokou ponukou izolačných skiel umožní dosiahnuť veľmi dobré tepelnoizolačné vlastnosti a zároveň elegantne prepojiť interiér s exteriérom

Prestupnosť tepla: 1.1 Kovanie GU-934 Maximálne rozmery:6.9x3m