Brány

Brány

FIBER

Sekcionálne brány

Sekcionálne brány vyrábame v širokom sortimente od cenovo výhodných brán až po plne izolované v štandardných prevedeniach pásové, hladké, drážkové, mikrodrážkové a kazetové. V základnej cene ponúkame širokú škálu farebných odtieňov a imitácií dreva.

rolovacia

Rolovacie brány

Rolovacie brány by mali byť predovšetkým spoľahlivé, odolné a bezpečné. Náš sortiment zahŕňa celý rad jedinečných riešení, vďaka ktorým vieme bránu prispôsobiť podľa spôsobu inštalácie, podľa účelu použitia a podľa podmienok, v ktorých sa brána bude používať. 

factory

Priemyselné brány

Ponúkame oceľové priemyselné brány FACTORY . Priemyselné brány FACTORY spĺňajú najnáročnejšie požiadavky na presnosť a kvalitu zhotovenia. Sú určené pre priemyselné objekty všetkých typov a vrátane prevádzky. 

klasik

Krídlové brány

Krídlové brány môžu byť vyhotovené vo všetkých v dizajnoch sekcionálnych brán a ich hlavnou prednosťou je ich nízka cena. Tento typ brán ponúkame od hladkých, cez pásové, drážkové,mikrodrážkové až po klasické kazetové prevedenia a tiež v širokej škále farieb a imitácií dreva základnej cene.