Garážové brány

Garážové brány

Naša firma dodáva garážové brány od firmy KRISPOL

Garážové brány KRISPOL dodávame v širokom sortimente od cenovo výhodných typizovaných brán až po brány na mieru v rôznych designoch a farebných odtieňoch.

Garážové brány KRISPOL majú povrchovú úpravu v RAL farbách alebo so štruktúrou dreva – čím je dosiahnutá maximálna vernosť podoby dreva a povrch brány je veľmi odolný voči vonkajším vplyvom ktorý dodáva bránam luxusný vzhľad.  

Garážové brány KRISPOL  majú nadštandardné tepelno izolačné vlastnosti.  

Ga­rážové brány sú zostavené z kompaktných sendvičových sekcií s moderným riešením tesnenia priamo v horných častiach jednotlivých sekcií pomocou vytvarovanej drážky z výroby. Toto nové riešenie priamo vo výrobe má značne pozitívny vlpyv na izolačné vlastnosti brány a na ich hladký chod a trvanlivosť.

Garážové brány  sú v ponuke aj s moderným vzhľadom hladký, stredový pruh, pruhy alebo mikrodrážka  v rôznych farebných prevedeniach.

Podľa typu konštrukcie rozdeľujeme garážové brány na:

  • Sekcionálne brány   ( zložené so sekcií ktoré sa vyťahujú pod strop )
  • Rolovacie brány  ( zložené z ALU lamiel  ktoré sa rolujú do bubna – montáž možná aj z vonku ) 
  • Dvojkrídlové brány   (klasické brány  zložené z dvoch krídlel na pántoch ,otvárajú sa von )
FIBER

Sekcionálne brány

Sekcionálne brány vyrábame v širokom sortimente od cenovo výhodných brán až po plne izolované v štandardných prevedeniach pásové, hladké, drážkové, mikrodrážkové a kazetové. V základnej cene ponúkame širokú škálu farebných odtieňov a imitácií dreva.

rolovacia

Rolovacie brány

Rolovacie brány by mali byť predovšetkým spoľahlivé, odolné a bezpečné. Náš sortiment zahŕňa celý rad jedinečných riešení, vďaka ktorým vieme bránu prispôsobiť podľa spôsobu inštalácie, podľa účelu použitia a podľa podmienok, v ktorých sa brána bude používať. 

klasik

Krídlové brány

Krídlové brány môžu byť vyhotovené vo všetkých v dizajnoch sekcionálnych brán a ich hlavnou prednosťou je ich nízka cena. Tento typ brán ponúkame od hladkých, cez pásové, drážkové,mikrodrážkové až po klasické kazetové prevedenia a tiež v širokej škále farieb a imitácií dreva základnej cene.  

factory

Priemyselné brány

Ponúkame oceľové priemyselné brány FACTORY . Priemyselné brány FACTORY spĺňajú najnáročnejšie požiadavky na presnosť a kvalitu zhotovenia. Sú určené pre priemyselné objekty všetkých typov a vrátane prevádzky.