Okná

Plastové okná

Prestige

Výstavba a rekonštrukcie rodinných a bytových domov ako aj administratívnych budov, kde súčasné stavebné riešenie nevyžaduje tie najvyššie tepelnoizolačné štandardy.Varianta Prestige AD s dvoma celoobvodovými tesneniami a varianta Prestige MD doplnená o stredové tesnenie, čiže s troma celoobvodovými tesneniami.

Prestupnosť tepla: 1.1 Tesnenia: 2 Počet komôr: 6 

Eforte

Vďaka svojim vlastnostiam a konštrukcii sú ideálnou voľbou pre pasívny, nízkoenergetický a taktiež štandardný rodinný dom. Jednoduchý a elegantný dizajn Vám dáva obrovské množstvo možností ako dotvoriť vizuálnu stránku domu.Vysoko kvalitné kovanie spolu s bezpečnostným sklom sa postarajú o Vašu bezpečnosť.

Prestupnosť tepla: 0.73 Tesnenia: 3 Počet komôr: 6 

Hliníkové okná

Star

Hliníkové okná najvyššieho štandardu je určený v prvom rade pre pasívne domy a tiež pre rôzne druhy novostavieb. Presná výroba hliníkových profilov a kvalitná technológia ich spracovania umožňujú dosiahnuť esteticky veľmi dokonalé konštrukčné spojenia. 

Prestupnosť tepla: 0.92
Prerušenie tepelného mostu: 45mm
Vyplnené izolačnou penou

Superial

Vhodné riešenie pre výstavby a rekonštrukcie stavieb budov, kde súčasné stavebné riešenie nevyžaduje tie najvyššie tepelnoizolačné štandardy. Presná výroba hliníkových profilov umožňuje dosiahnuť esteticky veľmi dokonalé konštrukčné spojenia.

Prestupnosť tepla: 1.0
Prerušenie tepelného mostu: 34mm
Vyplnené izolačnou penou